Шановні реабілітанти!

Вашій увазі пропонуються заходи, які можна відвідати в березні  в Малій залі Консерваторії. 4 поверх

Вхід вільний на всі концерти та виступи.
З повагою Тамара Василівна

11 березня 16:00
Концерт обласної академії мистецтв
Початок о 16:00

12 березня 16:00

Концерт пам`яті О.С. Тимошенка
Початок о 16:00

13 березня 19:00

Концерт класу Н. Гриднєвої
Початок о 19:00

14 березня 16:00

Концерт студентів-композиторів
Початок о 16:00

4 березня 18:00

Концерт асистента-стажиста В. Макогона (кл. С. Рябова)
Початок о 18:00

15 березня 15:00

Концерт пам`яті А.Н. Котляревського
Початок о 15:00

15 березня 17:00

Концерт кафедри скрипки
Початок о 17:00

15 березня 19:00

Концерт А. Козаченко «Пам`яті вчителя/Г. Паторжинська»
Початок о 19:00

16 березня 17:00

Концерт кафедри загального фортепіано
Початок о 17:00

17 березня 17:00

Концерт класу Т. Рощиної
Початок о 17:00

17 березня 19:00

Концерт музики Ю. Іщенка
Початок о 19:00

19 березня 19:00

Концерт магістра А. Козяр (клас О. Зайцевої)
Початок о 19:00

20 березня 18:00

Концерт класу Л. Скірко
Початок о 18:00

21 березня 19:00

Концерт класу Є. Пухлянка
Початок о 19:00

22 березня 15:00

Концерт асистента-стажиста І. Ковальчука
Початок о 15:00

22 березня 17:00

Концерт до ювілею П. Чайковського (клас І. Павлової)
Початок о 17:00

22 березня 19:00

«Музичні подорожі» Н. Базіна, Н. Водолєєва
Початок о 19:00

23 березня 17:00

Прем`єра камерних кантат О. Яковчука
Початок о 17:00

24 березня 17:00

Авторський концерт Ж. Колодуб
Початок о 17:00

24 березня 19:00

Концерт магістрів О. Ринденко
Початок о 19:00

25 березня 20:00

Концерт асистента-стажиста К. Юрченко
Початок о 20:00

26 березня 18:00

Сольний концерт Романа Лопатинського
Початок о 18:00

26 березня 19:00

Концерт І. Рябова до ювілею Л. Бетховена
Початок о 19:00

27 березня 18:00

Концерт класу Н. Водолєєвої
Початок о 18:00

27 березня 19:00

Концерт магістрів кл. І. Павлової
Початок о 19:00

28 березня 18:00
Концерт органної музики з оркестром (Г. Булибенко, І. Андрієвський)
Початок о 18:00

29 березня 09:00

Конкурс духових інструментів пам`яті В. Апатського
Початок о 9:00

30 березня 16:00

Концерт магістрів Н. Водолєєвої
Початок о 16:00

30 березня 17:00

Концерт класу А. Фандєєвої
Початок о 17:00

31 березня 17:00

Концерт класу Н. Борисенко
Початок о 17:00

31 березня 19:00

Концерт класу Н. Толпиго
Початок о 19:00

Додати коментар


Захисний код
Оновити