Де можна отримати  форму заяви та декларації та куди їх  потім надавати?

   Форму заяви та декларації можна отримати в районних управліннях праці та соціального захисту населення або самостійно роздрукувати використовуючи інтернет ресурси. Посилання на форму розміщені на сайтах Міністерства соціальної політики України, Київської міської державної адміністрації та Департаменту соціальної політики .

   Процедура отримання субсидій здійснюється в районних управліннях праці та соціального захисту.

   Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації (орендарі - за місцем проживання):

  • заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами;
  • довідки про доходи - у разі зазначення в декларації інших отриманих доходів, інформація про які відсутня у ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування, і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. У разі зазначення в декларації інших отриманих доходів, інформація про які відсутня у ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування, та неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається пояснення з зазначенням їх розміру;
  • договір найму (оренди) житла (за наявності).

   Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі з використанням засобів телекомунікаційних систем, зокрема з використанням електронного цифрового підпису, структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника (орендарі - за місцем проживання). У разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, у яких відсутній електронний цифровий підпис громадянина, субсидія розраховується лише після підпису зазначених документів у місячний строк. У разі не підписання заяви і декларації в зазначений строк подаються нові заява і декларація.

   Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

   Кияни з обмеженими фізичними можливостями, які за станом здоров’я або з інших поважних причин не можуть особисто звернутися до органів соціального захисту, можуть отримати допомогу в оформленні документів на призначення житлової субсидії за місцем проживання від соціальних працівників, зателефонувавши до Київського міського територіального центру соціального обслуговування та районних територіальних центрів.

 

Інформацію підготовлено юристконсультом І категорії

Авдєєвою А. Л.

Додати коментар


Захисний код
Оновити