ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ, ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТРУДОВОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ

 

«Затверджую»

Зас. директора КМЦСПТРІ

________________    Т. ГАЙГЕЛЬ

«_____» _____________ 2020 рік

                                                                                                                                                                                

РОЗКЛАД   ЗАНЯТЬ  НА  СІЧЕНЬ   2020 року

День тижня

Назва групи (курсу)

Час проведення

Викладач (керівник)

Місце проведення

Понеділок

СОЦІАЛЬНА КОМП’ЮТЕРНА ГРАМОТНІСТЬ 

(для людей з інвалідністю по зору)                       група №41 до 21.01.2020

09.00 – 14.00

ГЛОВАЦЬКА

Наталія Володимирівна

вул. Гагаріна, 18

Індивідуальні заняття

10.00 -13.00

ГАЙГЕЛЬ Любомир Ілліч

Кабінет №8

«ТАБІР МЕТАФОРИ»

11.00 – 13.00

ГАЙГЕЛЬ Любомир Ілліч

Кабінет №1

Методична година

АНГЛІЙСЬКА МОВА для  початківців, група 7

АНГЛІЙСЬКА МОВА для  середньго рівня, група 2

09.20 – 10.55

11.00 – 12.45

13.00 – 14.40

ЯРЕСЬКО

Ольга Сергіївна

Актова зала

Курс  «ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС»

11.00 – 15.00

СТРІЙ Ірина Володимирівна

Кабінет №1

Клуб «ПІЗНАЙ СЕБЕ ЧЕРЕЗ ТВОРЧІСТЬ»

15.00 – 16.00

АРТЮХ  Євгенія   Валентинівна

Актова зала

Індивідуальні заняття психолога

15.00 – 17.00

СТРІЙ Ірина Володимирівна

Кабінет №1

Навчальний курс за професією «ДІЛОВОД»

 

ЗГІДНО РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ

Актова зала

Вівторок

СОЦІАЛЬНА КОМП’ЮТЕРНА ГРАМОТНІСТЬ 

(для людей з інвалідністю по зору)                       група №41 до 21.01.2020

09.00 – 14.00

ГЛОВАЦЬКА

Наталія Володимирівна

вул. Гагаріна, 18

Курс  «ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС»

11.00 – 15.00

СТРІЙ  Ірина Володимирівна

Кабінет №1

Арт-терапія

11.00 – 15.00

СТРІЙ

Ірина Володимирівна

Кабінет №1

КОМП’ЮТЕРНА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ група № 26

10.00 – 12.00

 

ГРИГОРАШ

Маргорита Костянтинівна

Актова зала

Навчальний курс за професією «ДІЛОВОД»

 

ЗГІДНО РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ

Актова зала

Індивідуальні заняття психолога

15.00 – 17.00

СТРІЙ  Ірина Володимирівна

Кабінет №1

Середа

Шаховий гурток.

Індивідуальні заняття психолога

10.00 – 17.00

ГАЙГЕЛЬ

Любомир Ілліч

Кабінет №1

Методична година

АНГЛІЙСЬКА МОВА для  початківців, група 7

АНГЛІЙСЬКА МОВА для  середнього рівня, група 2

09.20 – 10.55

11.00 – 12.45

13.00 – 14.40

ЯРЕСЬКО

Ольга Сергіївна

Актова зала

Навчальний курс за професією «Діловод»

 

ЗГІДНО

РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ

Актова зала

Четвер

СОЦІАЛЬНА КОМП’ЮТЕРНА ГРАМОТНІСТЬ

(для людей з інвалідністю по зору)                       група №41 до 21.01.2020

09.00 – 14.00

ГЛОВАЦЬКА Наталія Володимирівна

вул. Гагаріна, 18

Листівки та подарунки до свят

9.00 – 11.00

ФІЛОНЕНКО

Ліна Анатоліївна

Кабінет №2

Арт-терапія

11.00 – 15.00

СТРІЙ

Ірина Володимирівна

Кабінет №1

КОМП’ЮТЕРНА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ групА № 26

10.00 – 12.00

 

ГРИГОРАШ

Маргорита Костянтинівна

Актова зала

Індивідуальні заняття психолога

15.00 – 17.00

СТРІЙ

Ірина Володимирівна

Кабінет  №1

Навчальний курс за професією «ДІЛОВОД»

 

ЗГІДНО

РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ

Актова зала

П’ятниця

Соціальні тренінги

10.00 – 12.00

ПЕРЕПЕЧЕНКО Олеся Миколаївна

Актова зала

Індивідуальні заняття психолога 

10.00 -13.00

ГАЙГЕЛЬ

Любомир Ілліч

Актова зала

Курс  «ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС»

11.00 – 15.00

СТРІЙ

Ірина Володимирівна

Кабінет №1

Індивідуальні заняття психолога

14.30 – 16.30

ГАЙГЕЛЬ

Любомир Ілліч

Актова зала

Навчальний курс за професією «ДІЛОВОД»

 

ЗГІДНО

РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ

Актова зала

Додати коментар


Захисний код
Оновити