Алгоритм дій у разі повітряної тривоги

Важливо пам’ятати, що до сигналу «Повітряна тривога!» треба ставитися відповідально. Вкотре нагадуємо про алгоритм дій у разі повітряної тривоги:

  • коли лунає сигнал "Увага всім!", спускайтесь у найближче укриття. Завчасно дізнайтеся про місце їх розміщення біля вашого будинку чи місця роботи.
  • якщо не встигли добігти до укриття, негайно перейдіть у приміщення без вікон, скористайтеся правилом «двох стін».
  • на випадок, якщо зникне зв’язок, Інтернет, світло, проговоріть із близькими порядок дій та місце зустрічі. Вже зараз збережіть місця розташування Пунктів Незламності. Їх можна переглянути на сайті https://nezlamnist.gov.ua/
  • завантажте карти місцевості, що працюють без Інтернету. Вдома зробіть запас продуктів першої необхідності та води.

Алгоритм дій після сигналу «Повітряна тривога», у разі якщо ви знаходитесь на відкритій території та поблизу немає укриття: - сховайтесь у яру, насипі або ямі; - лягти треба ниць, голова опущена обличчям до землі; - закрити долонями вуха та відкрити рот - це врятує від контузії та баротравми, лікті прикривають шию; - після завершення повітряної тривоги можна виходити з укриття. Пам’ятайте, що найцінніше – це Ваше життя та здоров’я. Бережіть себе та своїх близьких!

В Центрі розроблено новий курс з вивчення української мови для відвідувачів «Мовна майстерня».

Мета курсу – заговорити вільно та красиво. Курс сприяє  вивченню української мови, де всі охочі можуть навчитися говорити українською вільно, поринути в світ українського слова, гумору, традицій та культури, вдосконалити свої навички, поглибити знання та подолати мовний бар’єр.

 

 

Допомога людям, які цього потребують - важлива справа сьогодення!
Щиро дякуємо Волонтерській групі "Freedom to Ukraine "Благодійної організації " Благодійний фонд "Аріель" за те, що долучилися та надали гуманітарну допомогу відвідувачам Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів, які перебувають в скрутній ситуації!
Разом ми сила, яка допоможе пройти нашій країні найскладніші випробування!
                      
Вул. Івана Франка, 36-б,
Тел. 235-87-93
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Змішані техніки декорування творять чудеса

Вивчаємо нові техніки декорування