12.01.2023 в Національному музеї літератури України Київським міським Центром соціальної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю було проведено літературно-музичний захід "Щедрий вечір, добрий вечір", присвячений новорічно-різдвяним святам.
Відвідувачі Центру підготували та презентували одну з найдавніших різдвяних містерій «Водіння кози», яка зберіглася до наших днів і відбувається у Щедрий вечір.
Під акомпанемент Київського академічного муніципального духового оркестру співали пісні, щедрували, вітали присутніх зі святами й бажали багатого року.
Дякуємо нашим партнерам та друзям Національному музею літератури України та Київському академічному муніципальному духовому оркестру за чудовий захід для відвідувачів Центру.

Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів інформує, що у межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №366-р, на платформі «Prometheus» розміщено освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз». Він є безкоштовним, проводиться в онлайн-форматі та після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.
Мета освітнього курсу – допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз і значних стресів в умовах повномасштабної війни, що триває.
Курс доступний на платформі «Prometheus» за посиланням: https://bit.ly/3MTfiUg

12.12.2022 в Національному музеї літератури України Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю провів свято української пісні та кухні до дня Андрія "Автентичні страви української національної кухні", де відвідувачі Центру презентували стародавні українські страви та співали пісні під акомпанемент Київського академічного муніципального духового оркестру. А спеціально запрошений гість Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв Анатолій Демчук подарував позитив та усмішки від виконання бувальщин.
Дякуємо нашим партнерам та друзям за чудовий захід для наших відвідувачів Центру.

 

 

Допомога людям, які цього потребують - важлива справа сьогодення!
Щиро дякуємо Волонтерській групі "Freedom to Ukraine "Благодійної організації " Благодійний фонд "Аріель" за те, що долучилися та надали гуманітарну допомогу відвідувачам Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів, які перебувають в скрутній ситуації!
Разом ми сила, яка допоможе пройти нашій країні найскладніші випробування!
                      
Вул. Івана Франка, 36-б,
Тел. 235-87-93
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.