АРОМАТЕРАПІЯ

Ароматерапія – одна з найприємніших та найефективніших процедур, що передбачає використання ефірних олій рослин та квітів для покращення фізичного та психоемоційного стану людини. Застосування ефірних олій із високим вмістом натуральних вітамінів, мікроелементів та гормонів дає людині можливість поправити своє здоров'я.

Пахощі квітів, трав та дерев найчастіше пояснюється присутністю в рослинах ефірних олій. Ці речовини мають потужну цілющу дію і часто допомагають людям відновити нестабільний душевний або фізичний стан здоров'я. Ванни, масаж та інгаляції з ефірними оліями зміцнюють імунітет, підвищують тонус організму та покращують самопочуття людини в цілому. На відміну від традиційних медикаментів застосування цих речовин відповідно до приписів взагалі не передбачає появи побічних ефектів. Головне - індивідуально підібрати олії та їх поєднання, які підійдуть людині, виходячи з її емоційного стану, оскільки саме вона найчастіше викликає фізичні симптоми.

Потрапивши в організм, речовина служить відновленню порушеного в ньому балансу і функціональному оновленню систем або органів, що дали збій. Спектр впливу ефірних олій настільки широкий і різноманітний, що досі потребує детального дослідження. На сьогоднішній день відомо, що всі вони мають антисептичні і, певною мірою, антибактеріальні властивості. Деякі навіть можуть допомогти у лікуванні вірусних інфекцій, з якими іноді не можуть впоратися відомі та апробовані лікарські препарати. Відзначено, що ефірні олії знімають напругу та прискорюють уповільнений кровообіг. У кожному конкретному випадку їх застосування може надати цілу низку позитивних ефектів: зняття болю, зменшення набряку, виведення шлаків тощо.

Також достовірним фактом є те, що ефірні олії сприятливо впливають на емоційний настрій людини: деякі з них є релаксантами, інші – стимуляторами. Крім того, вони мають властивості зняття розумової втоми та поліпшення пам'яті.