Індивідуальні професійні консультації

Дизайн та моделювання

 Розпочинаємо роботу над виготовленням м'якої іграшки

17.02.2022 в рамках занять з курсу " Дизайн та моделювання " відвідувачі Центру обрали ескіз м'якої іграшки та виготовили лекала!

Попереду дуже цікавий процес

вул. Івана Франка 36-б,

тел. 235-87-93

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальна терапія

Самоповага - це одна з найважливіших якостей людини!

Продовжуючи заняття з курсу «Соціальна терапія» 17.02.2022 відвідувачі Центру взяли активну участь в обговоренні теми про повагу та любов до себе, яка формує любов та повагу до оточуючих. Самоповага – це оцінка себе та своєї діяльності.

вул. Івана Франка, 36-б,

тел.. 235-87-93

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Групові заняття з профорієнтації "Від поклику до професії"

Заходи із соціально-побутової адаптації

Аматорська театральна студія

Курс «Екологія мегаполісу» спрямований на формування та розвиток особистої відповідальності за стан довкілля, формування ціннісних орієнтирів на збереження природи, подолання споживацького ставлення до неї.

 

Навчання основним соціальним навичкам

Продовжуючи заняття з курсу «Навчання основним соціальним навичкам» 17.02.2022 в відвідувачі Центру розглянули тему «Риси характеру людини. Співчуття».

Характер розвивається і формується протягом усього індивідуального життєвого шляху людини під впливом різних умов. Особливий вплив на розвиток рис характеру надають процес виховання і активна діяльність людини, праця і робота, соціум і міжособистісні контакти, особистісна спрямованість і позиція.

 

вул. Івана Франка 36-б,

тел. 235-87-93

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Танцетерапія

Заняття з курсу «Танцетерапія» покращують не лише фізичний стан людини, а й коригують її душевний та емоційне стан. Людина, яка починає рухатися, танцювати, стає більш життєздатною, енергійною, здоровою. У неї покращується обмін речовин, робота серцево-судинної та дихальної систем, підвищується імунітет до різних захворювань. Більше того, заняття нормалізують вагу, покращують поставу, самопочуття, знімають напругу та втому, заряджають позитивними емоціями.

Танець – це величезна сила, яка пробуджує в людині творчу енергію! 

Кулінаротерапія

Процес самостійного приготування страв має високий терапевтичний ефект: заняття допомагають позбутися від стресу, тривоги і депресії,  відволікають від проблем,  сприяють розвитку комунікативних навичок. Відвідувачі Центру на заняттях навчаться готувати різноманітні страви, приготування яких допоможе вихованню у них навичок до самообслуговування та адаптації в суспільстві.