ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Вилити душу стороннім людям не зовсім правильне рішення, краще розповісти про свої проблеми психологу, особливо, якщо проблеми мають сімейне значення. Для цього фахівці відділення застосовують групову психотерапію, яка часто стає ефективнішою за індивідуальне консультування. Групова психологічна терапія, що фокусується на розумінні кожного учасника групи свого значення у житті створеного світу, виявляє причини виникнення проблем, дає можливість висловити те, що у звичайному житті заховано глибоко в душі та накопичується роками.

Під час «групової терапії», матеріал, що дається психологом для вивчення, легше сприймається і втілюється в життя. Зворотний зв'язок що виникає між ведучим та учасниками групової консультації, більш потужний і сприймається у вигляді психологічної підтримки в рівних частках для всіх учасників.

Усі відвідувачі групових занять психолога мають свою індивідуальну історію та причину, через яку прийшли на заняття. Спілкуючись у створеному колективі, відбувається переоцінка проблем, робляться висновки про особисту тяжку ситуацію. Відвідувачі можуть подивитися на власні очі, як справляються з проблемами інші учасники створеної групи, підкреслити потрібні моменти, на які у звичайному житті не звертали уваги, отримати корисний досвід.